Pro nadčasově krásnou kůži

Mon Amie je unikátní novinkou. Je speciálně vytvořené pro ženy, které mají speciální požadavky na ošetření své pokožky. Mon Amie je první COLLARIUM na světě. Mon Amie je určeno pro každou ženu, protože nabízí odpovídající ošetření a plní všechna ženská přání a touhy jako krásu, atraktivitu, pohodu a nádherný vzhled.

MON AMIE – Collagen Plus

Dlouhotrvající krása – spektrum záření speciálně vytvořených trubic Collagen plus podporuje budování kolagenové struktury. Dochází k vyhlazení a redukci vrásek a linek. Kůže vypadá podstatně hladší a svěží. Collagen Plus vrací kůži elasticitu. Zvyšuje se obsah vlhkosti pokožky na celém těle. Čisté omlazení!

MON AMIE – Hojivá síla sluníčka

S přidáním UV záření pro krásnou jemně opálenou pleť. Mon Amie je první Collarium na světě kombinující trubice Collagen Plus s jemnými UV trubicemi. Je možné zvolit obě nebo pouze kolagenové ošetření. Hojivá síla sluníčka je viditelná a na pokožce patrná. Produkuje se vitamin D3 a navozuje pozitivní bio-efekt. Čisté zdraví a krása!

MON AMIE – Unikátní pocit bezpečí

Mon Amie je vybaveno speciálním medical senzorem kůže. Tento senzor měří koncentraci melaninu v pokožce a určuje typ kůže, a proto dává individuálně pozor na bezpečné opalování. Čisté bezpečí!

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity
Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.