Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Světová novinka jako první v SunCity Chrudim

SVĚTOVÁ NOVINKA JAKO PRVNÍ V SUNCITY CHRUDIM

 

Máte chuť na dobrou náladu a krásnou opálenou kůži?

V tom případě zcela jistě zavítejte do našeho SOLÁRNÍHO STUDIA V CHRUDIMI a vyzkoušejte světovou novinku – RAINBOW solárium.

Jako první solárium Mega Sun 4000 TP se speciálními trubicemi Rainbow 160W s přesně nakombinovanými druhy světla udělá z „obyčejné“ návštěvy solária neobyčejný opalovací zážitek!    

Jedná se o unikátní kombinaci 6-ti druhů světla, kdy každé světlo proniká do jiné hloubky pokožky, kde plní svoji funkci a vy tak získáte vše potřebné pro Vaše tělo během jedné návštěvy. A to je prostě úžasné!!!

 

Tato kombinace různých světel byla pospojována v jeden celek proto, aby poskytla zákazníkovi maximální komfort a pohodlí během opalování.

Únava? Špatná nálada? Se soláriem Rainbow vám nic takového nehrozí. Naopak!  Energie, vitalita, relaxace, regenerace, harmonie, „světelná terapie“, tvorba vitamínu D a atraktivní dlouhotrvající opálení - to je jen malý výčet toho, co všechno dovede solárium Rainbow.

   

MODRÉ SVĚTLO - zlepšuje poškozenou kůži, regeneruje unavenou pleť, má antibakteriální účinky, podporuje dobrý pocit a náladu.

ZELENÉ SVĚTLO - snižuje napětí a zároveň zvyšuje množství energie, neboť zelená barva je považována za relaxační.

ČERVENÉ SVĚTLO - podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, účinně přispívá k hydrataci pokožky, odbourává volné radikály a pokožka je tak hladká a hebká.

ŽLUTÉ SVĚTLO - spojujeme se slunečním zářením, je to optimismus, radost ze života, sebevědomí, kreativita.

UV-A ZÁŘENÍ - je zodpovědné za přímou pigmentaci, jejíž výsledkem je okamžité a atraktivní opálení.

UV-B ZÁŘENÍ - pro dlouhotrvající opálení a tvorbu vitamínu D, nezbytného pro naše zdraví.

 

S návštěvou tohoto solária získáte zcela nový pohled na opalování a věřte, že výsledek bude stát za to.

Osobně vyzkoušeno!

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity