Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Jak zlepšit svůj vzhled a zvednout si sebevědomí

JAK ZLEPŠIT SVŮJ VZHLED A ZVEDNOUT SI SEBEVĚDOMÍ

 Cítíte se v létě veselejší, krásnější a sebevědomější? Mimo jiné za to mohou sluneční paprsky a  relaxace.

V solárních studiích Sun City vám zajistíme zdraví, krásu a pohodu po celý rok.

 ZDRAVÍ

            Rozumné, bezpečné a systematické opalování dodá našemu tělu potřebný vitamín D. Výzkumy prokázaly, že v zimním období se ho nedostává až polovině lidí. Do těla ho totiž přirozeným způsobem dostaneme hlavně prostřednictvím naší kůže. Vitamín D je důležitý pro náš imunitní systém, zlepšuje kvalitu pokožky, vlasů i nehtů. Má pozitivní vliv na hustotu kostní dřeně, protože usnadňuje vstřebávání vápníku. Zásoba vitamínu D nám pomůže předcházet různým zimním respiračním onemocněním, virózám či chřipkám.

            Existují studie, že vitamín D přispívá k prevenci některých typů rakoviny, ale i artritidy či roztroušené sklerózy. Díky tomu, že podporuje tvorbu inzulínu ve slinivce, pomáhá předcházet cukrovce druhého typu. Zároveň příznivě působí na krevní tlak, mozek i svaly. V neposlední řadě má vitamín D vliv i na produkci nejdůležitějšího mužského hormonu testosteronu. A tak pánům zvýší potenci, tedy i sebevědomí. Všichni dobře víme, že zdraví je na prvním místě. Od zdraví se odvíjí vše ostatní. Zajistěte si zdraví v solárních studiích Sun City.

 PSYCHIKA

            Věděli jste, že vitamín D má vliv na naši náladu? Dostává-li se nám ho v optimálním množství, zabráníme nepříjemným výkyvům nálad, podrážděnosti či únavě. Teplo a sluneční záření našemu tělu dodává energii. Stačí se pár minut prohřát v soláriu a cítíme se odpočatější a tudíž veselejší. Prostřednictvím paprsků dokáží tkáně v našem těle lépe využívat kyslík, který je doslova životabudičem.

            V dnešní době často zapomínáme na uvolnění a relaxaci. Solárium je její vhodnou formou, kdy spojíte příjemné s užitečným. Je jasné, že zdravé opalování působí dobře na naši psychiku. Budeme-li se cítit dobře, na své okolí budeme vyzařovat pozitivní energii, což nám pomůže ve všech aspektech života. Zvýší se nám sebevědomí, troufneme si na nové výzvy, lépe překonáme překážky a ruku v ruce s tím se nám bude dařit nejen v práci, ale i v soukromí.

 KRÁSA

            Chcete vypadat svěže, štíhle a mladistvě? Pak zamiřte do kvalitního solárního studia. Zdravě opálená pleť dodá našemu vzhledu tu pravou šťávu. Máte-li problematickou pleť, pak vám paprsky mohou pomoci. V tomto směru je vhodné využít speciálních collariií s červeným světlem, které působí v hlubokých vrstvách pokožky a mají anti age účinky. Návštěva solárií Sun City, kde vám rádi připravíme opalovací plán pro bezpečné opálení, se vyplatí. Dosáhnete přitažlivého vzhledu a věřte, že pozitivní reakce na sebe nenechají dlouho čekat.

 Zkrátka zdravé opalování v solárních studiích Sun City se vyplatí. Navštivte některou z našich poboček a nechte se hýčkat po celý rok.

 

Platí pro studia: Pardubice, Smilova ulice, Pardubice II, kpt. Bartoše, Pardubice, Třída Míru 92 (Fitness), Chrudim, Široká 122, Brno, Česká 9

SunCity Solária
SunCity Fitness
SunCity velkoobchod
Kadeřnictví SunCity
Kremydosolaria
O Suncity