Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Využijte super speciální akci 1 + 1 opalování ZDARMA a prodlužte si krásné letní opálení...

Prodlužte si krásné letní opálení, doplňte zásoby vitamínu D, kterého se na podzim začíná již nedostávat a připomeňte si letní pohodu a příjemné letní sluníčko v nejmodernějších soláriích a colláriích SunCity. A jako bonus získejte až sto procent svého kreditu navíc ZDARMA.

Akce 1+1 opalování ZDRAMA je jedinečná příležitost, jak zdvojnásobit hodnotu své permanentky na opalování. Právě nyní můžete získat až 100% vámi vloženého kreditu navíc a opalovat se tak 2x více!

Akci může využít každý NOVÝ, ale i stávající zákazník, který splní podmínky pro uplatnění zakoupením permanentky v solárních studiích Sun City.

Akce probíhá od 1. do 31. října 2019 v solárních studiích:

Brno – Česká 9, Lidická 77, Joštova 6

PardubiceSmilova ulice, Kpt. Bartoše 454, Tř. Míru 92

ChrudimŠiroká 122

ZlínOkružní 5290

  • Při vkladu 2000,-Kč od nás obdržíte 100% navíc ZDARMA, máte tedy celkový kredit na opalování 4000,-Kč
  • Při vkladu 1000,-Kč od nás obdržíte   80% navíc ZDARMA, máte tedy celkový kredit na opalování 1800,-Kč

Bez slunečních paprsků se naše tělo neobejde. Odpovědným používáním solária získáte kontrolovatelným způsobem krásné, intenzívní a dlouhodobé opálení, podpoříte tvorbu vitamínu D v těle, který, jak je známo, pomáhá v prevenci proti chronickým onemocněním, sluneční záření působí proti stresu a pomáhá překonávat podzimní deprese – nemoci z nedostatku slunce.

Nejlepší a nejmodernější solária jako solárium Ergoline Prestige 1100 Hybrid, solárium megaSun KBL 6800 Ultra Power, anebo nejmodernější Collarium Mon Amie DELUXE i pro extra porci kolagenu, která naleznete v našich soláriích SunCity v Pardubicích, Chrudimi, Brně a ve Zlíně, splňují všechna tato kritéria.

Platí pro studia: Pardubice, Smilova ulice, Pardubice II, kpt. Bartoše, Pardubice, Třída Míru 92 (Fitness), Chrudim, Široká 122, Brno, Česká 9, Brno, Lidická 77, Brno, Joštova 6, Zlín, Okružní 5290

SunCity velkoobchod
SunCity Fitness
SunCity Solária
Kadeřnictví SunCity
SunCity E-shop
O Suncity